تاریخچه مبلمان

تاریخچه مبلمان چستر

داستان های گسترده ای در مورد معرفی و نام گذاری مبلمان چستر وجود دارد ولی هیچ اسناد رسمی برای تایید آنها وجود ندارد. اما گفته میشود که مبلمان چستر در اصل توسط لورد فیلیپ استن هوپ، ارل چهارم در سال (۱۷۷۳-۱۶۹۴) که ساخت آن مبل را سفارش داده بود نام گذاری کرده

مبلمان چستر

داستان های گسترده ای در مورد معرفی و نام گذاری مبلمان چستر وجود دارد که البته اسناد رسمی و منبع موثقی برای تایید آن در دست نیست. اما گفته میشود که مبلمان چستر در اصل توسط لورد فیلیپ استن هوپ (سیاستمدار،نویسنده و طراح مد) ساخته شد و هدف از طراحی آن قطعه مبلی بود که نجیب زادگان و افراد زیادی بتوانند همزمان و در کنار هم روی آن بنشینند، بدون اینکه لباس‌هایشان چروک شوند، تنها مدلی که فیلیپ استن هوپ در آن زمان در خانه ی خود از آن استفاده میکرد هم اکنون در موزه ای در شهر لندن نگهداری میشود.

مبلمان چستر ریشه ای اصیل و شاهانه دارد که از گذشته اغلب پادشاهان و افراد ثروتمند برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت از آن استفاده میکردند. و هم اکنون طراحان داخلی نیز از این سبک مبلمان برای مکان های لوکس استفاده میکنند.

در مبلمان چستر از پارچه های چرم لوکس و دکمه های لمسه شده در دسته ها و پشتی ها استفاده میشود،این سبک مبلمان از خانه های با شکوه امپراتوری بریتانیا قدیمی الهام گرفته شده است تا تبدیل به یک مبلمان مورد پسند برای صاحب خانه ها از هر گوشه ای از جهان شود .

اگر که شما به کشور های مختلفی سفر کرده باشید حداقل یک نمونه از مبلمان های چستر را در هتل ها،کافی شاپ ها،رستوران ها،خانه ها و حتی در اداره ها نیز احتمالا مشاهده کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *