آشنایی بیشترمیز اداری

شما به یک میز وصندلی ، به طور خاص یک میز اداری نیاز دارید. اما شما نمی دانید از کجا شروع کنید. شما از یک پایه از یک پایه از یک پدال دوچرخه نمی دانید. یک ورقه ورقه از روکش ؛ اعتبار از یک زره پوش. شما نمی دانید چه تفاوتی بین یک میز مدرن ، انتقالی یا سنتی است.

یا میز تحریری به شکل L ، U شکل یا X-Y-Z شکل. “مونتاژ مورد نیاز” چه مقدار مونتاژ نیاز دارد؟ تحویل روی میز چگونه کار می کند؟

و غیره…

دنیای میزهای اداری

بیایید با قیمت شروع کنیم.

در طبقه پایین میزهای اداری دارید که می توانید در وال مارت پیدا کنید. اینها ارزان ، کاربردی هستند و ممکن است شیک باشند یا نباشند.

در سمت پایین ، آنها معمولاً از تخته خرده چوب ساخته می شوند

(تکه های چوبی که با چسب کنار هم نگه داشته می شوند ، یعنی به مراتب ارزان تر از تخته سه لا ، اما سنگین تر و نه به همان اندازه قوی) و به مونتاژ نیاز دارند.

چقدر مونتاژ؟ می تواند زیاد باشد. حتی اگر دستی هم داشته باشید. مطمئناً ، اگر شما نیستید – مثل من – ممکن است بیشتر شب بیدار باشید و همه قطعات را کنار هم قرار دهید (مثل یک بار که کردم).

البته شما برای کیفیت بیشتر هزینه می کنید.

“ورقه ورقه” به طور کلی به یک ورق کاغذ (می تواند هر رنگ یا هر الگویی باشد) اشاره دارد که به یکی از روشهای مختلف به چند لایه از لایه های مختلف (پیوند خورده) به ماده اصلی (به عنوان مثال تخته خرده چوب یا تخته سه لا) تبدیل شده است: یا فشار بالا دانستن جزئیات ضروری نیست ، اما حداقل یک میز کار با کیفیت دارای یک ورقه ورقه با فشار بالا یا یک لایه حرارتی است. اینها به میزها در برابر فرورفتگی ، تاب خوردگی و آسیب های دیگر محافظت می کنند. حتی روکش بهتر است.

در حالی که ورقه ورقه ورقه کاغذ است ، روکش یک لایه بسیار نازک از چوب واقعی است که با یک ماده اصلی (تخته فیبر یا تخته سه لا) ذوب شده است. امضا شده ، مهر و موم شده ، تحویل داده شده – مال شماست

میزهای اداری خیلی بیشتر است. با این وجود ، یادآوری چند نکته خاص برای سفارش میزهای اداری مهم است:

شما انتخاب خود را انجام داده اید. شما می دانید که چه میز اداری می خواهید. کارت اعتباری خود را آماده کرده اید و در شرف انجام سفارش هستید. صبر کن! حمل و نقل چطور؟

سوال خوب ، خوشحالم که شما پرسیدید

دو گزینه اساسی حمل و نقل وجود دارد: درب عقب و داخل.

 

ارتباط با ادمین سایت : ۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷  – ۰۹۹۱۴۱۰۶۳۰۱

ارزان مبل  moblmodern9 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *