۶ قلم جهیزیه ۱۳ میلیون تومان (خدمات جدید مبل مدرن)

خدمات جدید مبل مدرن

 

۶ قلم جهیزیه ۱۳ میلیون تومان
شامل
۱مبل
۲غذاخوری چهار نفره
۳سرویس خواب
۴بوفه
۵جاکفشی
۶خوشخواب

 

تلفن تماس. ۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷

۱_یک دست مبل که ۲ سال ضمانت دارد

۲ _ سرویس خواب کامل

اجزای تشکیل دهنده ی سرویس خواب کامل
ممکن است وقتی به فروشگاه های مختلف و سایت های مختلف سر میزنید و به دنبال سرویس خواب می گردید مشاهده کنید که در بعضی از سرویس خواب ها اجزایی وجود دارد که در برخی سرویس خواب ها وجود ندارد و این سوال برای شما پیش بیاید که سرویس خواب کامل باید دقیقا چه اجزایی را شامل شود و به چه سرویس خوابی میتوان سرویس خواب کامل گفت. پس در این مقاله سعی داریم به تمام سوالات شما در مورد سرویس خواب و اجزای آن پاسخ دهیم تا تمام ابهامات برای شما برطرف شود.
اهمیت و جایگاه میز آرایش در سرویس خواب

یکی از وسایلی که در سرویس خواب در کنار تخت خواب قرار داده می شود و جزو سرویس به حساب می‌آید میز آرایش یا میز توالت است. برای سر و سامان دادن و نظم دادن به لوازم آرایشی بهداشتی میتوانید از میز توالت های استفاده کنید. اگر میز توالتی که مد نظر شما است شکل و طراحی خاصی دارد میتوانید از طراحان و سازنده ها بخواهید که مطابق با میل شما آن را بسازند. در کنار میز توالت می توانید از یک صندلی برای سهولت کار استفاده کنید. وقتی که میز توالت خریداری می‌کنید فقط به زیبایی آن نگاه نکنید بلکه دقت کنید که موارد ایمنی هم در آن رعایت شده باشد. میزها به این صورت است که آینه آنها به میز پیچ شده است و بعضی از آنها آینه و نیز به صورت جداگانه هستند.

یکی از مهمترین ابزاری که در اتاق خواب ها به کار میرود سرویس خواب است و انتخاب نوع سرویس خواب اتاق شما بستگی به چیدمان و سلیقه شما دارد. ممکن است هر کدام از اعضای خانواده سلیقه متفاوتی برای چیدمان اتاق خواب داشته باشند. ولی باید در نظر داشته باشید که اتاق خواب یک فضای شخصی است که باید کاملاً بر طبق روحیه و سلیقه شما چیده شود. اتاق خواب جایی است که قرار است شما در آن به استراحت کردن بپردازید و آرامش زیادی داشته باشید. پس بهتر است رنگ دیوارها و نوع وسایل و همچنین تشکی که بر روی تخت شما قرار دارد از نهایت راحتی برخوردار باشد و دقت زیادی برای خرید و چیدمان صرف شود
اصول بهداشتی که برای خرید تخت خواب باید بدانید

وقتی میخواهید تختی را خریداری کنید حتما هنگام خرید آن را بو کنید. برخی از تخت ها به علت اینکه چوب نامرغوبی در آن استفاده شده است و همچنین رنگی که در آنها به کار رفته است از رنگهای نامناسب است، بوی بدی دارند و در بلند مدت می تواند باعث بیماریهای تنفسی شود و اگر شما آلرژی داشته باشید بوی این رنگ ها باعث می‌شود بیماری شما تشدید شود.
تخت خواب ها

یکی از مهمترین اجزای سرویس خواب ها تختخواب آن است که بر اساس نیاز و هدفی که افراد دارند اندازه و ارتفاع آن مشخص خواهد شد. تخت یک نفره باید دارای عرض ۹۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر و طول ۲۰۰ سانتیمتر باشد. اگر شما هنگام خوابیدن زیاد چرخ میزنید بهتر است که تخت خواب ۱۱۰ سانتی متری را خریداری کنید. تخت خواب های دو نفره عرض ۱۳۵ تا ۱۵۰ سانتیمتر را دارند. افرادی که قد بلند دارند بهتر است تختی با طول دو متر تهیه کنند. کسانی که قد کوتاه دارند تخت ۱۹۰ سانتی متری هم پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود. ارتفاع تخت ها اغلب ۳۰ تا ۴۰ سانتیمتر است این ارتفاع از سطح زمین بیشتر به خاطر این است که نظافت زیر تخت به آسانی انجام شود. ولی در صورتیکه شما هنگام خوابیدن ثابت هستید و تحرک زیادی ندارید ارتفاع ۵۰ تا ۵۵ سانتیمتر می‌تواند مناسب باشد

جهت سفارش و قیمت دقیق با شماره های زیر تماس خاصل نماید

 

برای دیدن مدل های جدید و بروز به کانال زیر مراجعه کنید

moblmodern2018@

مبل مدرن
۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷
۰۹۹۱۴۱۰۶۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *