arzanmobl

غذا خوری زمرد (Emeral)

اصلی ترین گزینه اتاق غذاخوری، میز ناهارخوری است. هنگام خرید میز ناهارخوری مناسب باید به شکل و اندازه اتاق توجه داشته باشید و فقط به زیبایی میز فکر نکنید.

میزناهارخوری میزی است که افراد برای صرف غذا دور هم جمع می شوند. به همین دلیل، رنگ، شکل و طرح این میز بسیار مهم است و باید سعی کنید با دیگر مبلمان خانه نیز جفت باشد. میزهای مستطیل و گرد انتخاب های مناسبی برای همه زمان ها و مکان ها هستند. این میزها اصولا در همه اتاق ها جا می شوند و با هر دکوراسیونی جور در می آیند. میزهای گرد، مکالمه افراد را سرمیز راحت تر می کند. میزهای مستطیل نیز برای تعداد بیشتر مهمانان، فضای بیشتری دارد. دور میزهای مستطیل می توان صندلی اضافه کرد. اما میزهای گرد این قابلیت را ندارند.

zomord

رنگ و خلاقیت در غذاخوری دکوراسیون منزل شما

روحیه ی خلاقیت و زندگی در کوچک ترین جزییات این غذاخوری دیده می شود؛ از رنگین کمان ظروف شیشه ای رنگی که در قاب پنجره به نمایش گذاشته شده، گرفته تا صفحه ی چوبی میز با لبه ی طبیعی و پارچه های طرح و بافت دار صندلی ها. طاقچه ی میانی آشپزخانه و غذاخوری که با کلکسیون ظروف شیشه ای رنگی پر شده، گوشه ای دنج در این فضا ایجاد کرده است.

یک غذاخوری روشن و درخشان در خانه ویلایی شما

تمام چیزی که در این غذاخوری به چشم می آید، نور و روشنایی است. مجموعه ای از درب های شیشه ای کشویی فضا را غرق در نور طبیعی کرده اند. دیوار های سفید رنگ و موزاییک های سیمانی براق در کف، حس روشنایی و درخشش این فضا را دوچندان کرده اند. در عین حال رویه ی شیشه ای میز و صندلی های زرد، هیجان و لذت را به این فضا اضافه کرده اند.

arzanmobl

انتخاب میز غذا خوری مناسب:

میز غذا خوری علاوه بر اینکه کاربرد های زیادی در خانه دارد و تقریبا مورد نیاز همه ی افراد در خانه است.

تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و شیک بودن دکوراسیون داخلی خانه نیز دارد.میز غذا خوری را در آشپزخانه قرار میدهند پس هنگام خرید میز حتمی به سایر وسایل های خانه نیز توجه کنید

تا بتوانید بهترین میز که مناسب دکوراسیون آشپزخانه ی شما است را انتخاب کنید اگر میز غذا خوری که انتخاب کرده اید با سایر وسایل های خانه هماهنگ باشد پس بهترین میز را انتخاب کرده اید.

علاوه بر این اندازه میز غذا خوری نیز تاثیر زیادی در زیبا و شیک بودن آن دارد.در هنگام خرید میز حتمی میزی که انتخاب کرده اید را با توجه به فضای آشپزخانه انتخاب کنید اگر فضایی که برای قرار دادن میز غذا خوری در نظر گرفته اید زیاد است

و تعداد اعضای خانواده ی شما زیاد است میتوانید یک میز بزرگ برای خانه ی خود بخرید. اما اگر فضای کمی دارید میتوانید از یک میز کوچک و یا میز غذا خوری تاشو استفاده کنید.سعی کنید از میز هایی که ارتفاع زیاد دارند استفاده نکنید و میز و صندلی که انتخاب کرده اید با هم ست و اندازه ی مناسبی داشته باشند.

kalafmoblکلاف مبل زمرد تمام چوب میباشد

تولیدی مستقیم در مبل مدرن

بدون واسطه

یک غذاخوری شیک و ساده و کم هزینه در دکوراسیون منزل شما

میز و صندلی هایی با استفاده از کمترین مصالح و پایه های سوزنی می توانند در عین زیبایی و مدرن بودن، هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش دهند. در این غذاخوری برای تکمیل فضا از یک قفسه ی سفید که حاوی لوازم دکوری و ظروف است استفاده شده که با رنگ سفیدش در زمینه ی سبز دیوار می درخشد.

09144434397خواب و خوراک یکی از مهم ترین نیاز های یک انسان است.پس حتمی یک مکانی راحت و آرام برای خواب و یک محیط دلنشین برای خوراک داشته باشید.یکی از بهترین چیزی که میتواند به شما برای داشتن یک محیط زیبا و دلنشین برای سرو غذا درست کند میز غذا خوری است. هرچقدر هم آشپزخانه ی کوچک داشته باشید باز هم یک فضایی برای قرار دادن میز غذا خوری میتوانید پیدا کنید.در قدیم برای سرو غذا روی زمین مینشستند که این به تنهایی عامل بیشتر بیماری ها مانند درد کمر و پا است. اما امروزه میز غذا خوری کمک زیادی به همه ی افراد به خصوص افراد میانسال و کهنسال کرده است. زیرا نشستن روی زمین برای سرو غذا برای این افراد کمی مشکل است که میتوانند به راحتی روی صندلی بنشینند.علاوه بر اینکه میز غذا خوری کمک زیادی به سرو راحت غذا میکند. به همه ی خانم های خانه نیز کمک بسیار زیادی میکند. کسانی که در خانه ی خود میز غذا خوری ندارند اغلب روی زمین و در اتاق پذیرایی غذا میخورند که خانم ها مجبورند سفره را در اتاق پهن کنند که جمع کردن وسایل ها نیز مشکل میشود.زمانی که مهمان دارید حتمی دنبال یک غذای بسیار خوشمزه هستید که رضایت مهمان خود را جلب کنید.اما فقط مزه و کیفیت غذا به تنهایی نمیتواند به شما کمک کند.چیدمان صحیح میز نهار خوری تاثیر بسیار زیادی در جلب توجه مهمان ها ورضایت آنها دارد. اگر میخواهید میزبان خوب و کد بانو وآشپز حرفه ای در خانه باشید حتمی غذا با کیفیت خوب و میز غذا خوری زیبا و شیک انتخاب کنید و چیدمان مناسب برای آن نیز درست کنید.

جهت مشاوره و سفارش با شماره های زیر در ارتباط باشید

رنگ و پارچه با سلیقه مشتری

با دوام و شیک

ارتباط بامدیریت

برادران خالندی

مبل مدرن

۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷

@aryan9468

@Arzanmobl90
۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷
۰۹۹۱۴۱۰۶۳۰۱

برای بازدید به لینگ کانال مراجعه کنید
@moblmodern2018

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *