فروش مبل طرح فرشی مدل جدید سلطنتی

مبلمان جدید و بروز را از ارزان مبل بخواهید

آنچه درباره مبل فرشی باید بدانید

مبلمان

همانطور که به همراه نداشتن یک روز گوشی، برای خیلی از ما آدمها کار سختی است، تصور خانه های امروزی هم، بدون داشتن مبلمان سخت به نظر میرسد.خانه هایمان در عصر جدید نسبت به خانه های پدری، دچار تحولات اساسی شده است، بطوری که شاید نسل یک دهه قبل تر، نتوانند خانه بدون مبلمان را به خاطر بیاورند…….

امروزه همه مردم در هر سطح از وضع اقتصادی و با هر درآمدی که باشند، سعی می کند که حتماً در منازل خود از مبلمان استفاده کنند. قشر ضعیف تر خرید با قیمت پایین تر و قشر مرفه با قیمت بالاتر. به هر حال یکی از نیازهای جامعه امروزی تهیه مبلمان برای منازل است. پس چه بهتر که با توجه به هزینه ای که در نظر گرفته شده بهترین انتخاب را داشته باشیم…..

مهمترین مکان برای نشستن در کنار کانون گرم خانواده، اتاق پذیرایی یا نشیمن است، که لزماً می بایست با یک سری وسایل راحت و مطمئن، این کانون گرم را در کمال آرامش و آسایش در کنار هم نگه داشت…..

یکی از بهترین گزینه ها، انتخاب مبلمان راحتی برای اتاق نشیمن است . مبل راحتی تنها و مهم ترین عنصر محل نشستن در خانه می باشد که بیشتر لحظه هایمان، در خانه را روی آنها می گذرانیم و اگر دوست شان……

نداشته باشیم یا با سلیقه ما جور نباشند و موقع نشستن روی آنها احساس رضایت نداشته باشیم، خانمان یک خانه دوست داشتنی نخواهد بود…….

امروزه با کوچک و محدود شدن فضای خانه ها، در خرید وسایل منزل تغییراتی ایجاد شده است، تا شما بتوانید از حداکثر فضای داخلی منزل خود استفاده کنید.پس اگر برای حل این مشکل در فکر خرید یک مبلمان جدید و راحت هستید و یا می خواهید بخشی از مبلمان منزلتان را تغییر دهید، به نکات این راهنمای خرید دقت کنید تا در انتخاب دچار مشکل نشوید و بهترین انتخاب را داشته باشید، تا به این زودی ها مجبور نشوید مبلمان منزلتان را عوض کنید…….

مبلمان تازه و جدید می تواند حس و حال خانه شما را عوض کند و به فضای اتاق شما، رنگ و بوی تازه ای ببخشد. البته خرید مبلمان خیلی کار ساده ای نیست و شما قبل از خرید باید به نکات مهمی به غیر از راحتی مبلمان توجه کنید که بعدها از انتخاب خود پشیمان نشوید……

با توجه به رقابت بین تولید کنندگان بازار مبل، هر کدام سعی می کنند که کالای بهتر، با کیفیت تر و ارزانتری را در اختیار مشتری قرار دهند، که در این حین شما خودتان می بایست بهترین گزینه را با بودجه ای که در نظر دارید انتخاب نمایید…….

سایز و اندازه مبلمان

یکی از نکات اولیه و کلیدی در انتخاب مبل موضوع سایز آن است ،که باید متناسب با اندازه و فضای داخلی منزل و جایی که قرار است به آن اختصاص دهیم باشد.این موضوع آنقدر مهم است که اگر موقع خرید فراموش کنید حتماً گرفتار خواهید شد.اگر منزل شما کوچک است و فضای کمی را در اختیار دارید باید به این موضوع توجه بیشتری داشته باشید.همه شما می دانید که مبل هایی که بزرگ هستند و فضای زیادی را اشغال می کنند، برای منازلی که فضاهای نشیمن یا پذیرایی بزرگ تری دارند مناسب است و مبل هایی که کوچک و جم و جورتر هستند برای خانهای کوچک (که در این میان از مبلمان تختخوابشو هم می توان استفاده کرد) مناسب ترند.حتماً درب وردی ساختمان را در نظر داشته باشید و مبلی را بخرید که به راحتی بتوانید آن را از درب و یا راهروی منزلتان به داخل منتقل کنید…..

 مبل مدل :  فرشي

چوب:چوب راش

رنگ چوب و پارچه:سلیقه مشتری

میزوعسلی:سه تیکه

ارسال به سراسر کشور آماده

باکیفیت و قیمت مناسب

تماس:    ☎️۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷

ارتباط بامدیریت

مبل مدرن۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷

@aryan9468

@Arzanmobl90

۰۹۱۴۴۴۳۴۳۹۷

۰۹۹۱۴۱۰۶۳۰۱

قیمت  تومان 

۱۴/۰۰۰/۰۰۰

با تخفیف

تا آخر اردیبهشت

۱۱/۰۰۰/۰۰۰

###فرصت را از دست ندید###

 

برای اطلاعات بیشتر به آیدی ادمین مراجعه کنید

@aryan9468

@Arzanmobl90

 

###ارزان مبل###

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *